Бойовики проводять навчання по евакуації з Донбасу – Андрій Лисенко

Бойовики проводять навчання по евакуації з Донбасу – Андрій Лисенко
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Бойовики швидко покинуть Донбас, якщо Росія припинить їх підтримувати. Для цього проводяться навчання з евакуації людей і документів за розробленими маршрутами.

Окуповані території Донбасу будуть швидко звільнені від бойовиків, якщо Росія хоча б ненадовго припинить їх постачання, передає «Народна правда» з посиланням на заяву спікера Міноборони з питань АТО Андрія Лисенка.

Loading...

В ефірі «5 каналу» Лисенко зазначив, що терористи з окупованих територій швидко втечуть з України, якщо Росія хоча б протягом декількох діб не постачатиме на Донбас боєприпаси, пально-мастильні матеріали та інше:

«Якщо наші війська виходять на кордон і хоча б один день залишаються “вікна” неконтрольованого кордону, за цей день і донецькі, і луганські бойовики вишмигнуть з України дуже швидко і для цього не потрібно буде активних наступальних дій робити».

За словами спікера Міноборони, окупанти взялися проводити навчання з евакуації. Зокрема, в Донецькій області вони проводять навчання з евакуації автобусами командного складу:

«Вивозиться, наприклад, документація і все, що може бути доказами цієї гібридної війни. Розробляються і вже розроблені маршрути вивезення сімей ватажків ОРДЛО і росіян в тому числі. Росіяни швидше це зрозуміють, їм буде подана команда. Як тільки російські схлинуть, Донецьк буде звільнений без застосування ЗСУ».

Раніше повідомлялося, що бойовики втекли з сірої зони на Донбасі, яку вони спробували захопити.

Колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ розповів, як потрібно готуватися до звільнення Донбасу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...