США готові почати війну проти КНДР

США готові почати війну проти КНДР
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Задля припинення ядерної програми КНДР США готові застосувати військову силу. Однак поки в Штатах розраховують на успішність міжнародної дипломатії.

Постпред США в ООН Ніккі Хейлі зробила заяву в зв’язку з недавнім випробуванням в Північній Кореї міжконтинентальної балістичної ракети. За її словами, при необхідності, Штати готові застосувати військову силу, передає «Народна правда».

В ході виступу на засіданні Радбезу ООН, Хейлі підкреслила, що Пхеньян «швидко закриває можливості для дипломатичного вирішення і США приготувалися захищати себе і союзників»:

«Одна з наших можливостей полягає в нашій значній військовій силі. Ми будемо використовувати її, якщо ми будемо змушені, але ми б вважали за краще не йти в цьому напрямку».

При цьому представник США закликала Китай, як єдиного союзника КНДР, робити більше для стримування Пхеньяна. Дипломати стверджують, що Пекін не повністю дотримується існуючих міжнародних санкцій щодо свого сусіда і пручався більш жорстких заходів.

4 липня в Північній Кореї повідомили про проведення успішного випробування міжконтинентальної балістичної ракети. У США підтвердили запуск. Повідомлялося, що потенційно ракета могла досягти території Аляски.

Раніше повідомлялося про опрацювання в США заходів впливу на КНДР, включаючи можливе військове втручання. Напередодні держсекретар США закликав країни світу об’єднатися для запобігання загрози, яка походить від КНДР.

Джерело: Народна Правда