У Києві хочуть по-новому вирішити сміттєве питання

У Києві хочуть по-новому вирішити сміттєве питання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

В недалекому майбутньому у Києві створять нові центри поводження з відходами, в яких будуть сортувати побутові відходи. У таких центрах будуть максимально відбирати ресурсоцінні компоненти.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв заявив, що зараз розробляються технології для переробки сміття в столиці, інформує видання «Народна Правда» з посиланням на офіційній сайт КМДА.

“Ми почали протиаварійні заходи на полігоні номер 5, розробляємо проект його подальшої рекультивації, паралельно вивчили найбільш реальні для нас технології переробки сміття і вже намітили можливі локації майбутнього будівництва. Також міська влада вважає необхідним створити прозору систему адміністрування сфери поводження з ТПВ, яка передбачала б повний контроль з боку територіальної громади міста Києва за обсягами утворення та рухом відходів. Це унеможливить порушення й намагання вивезення сміття на стихійні звалища”, – сказав Пантелеєв.

Він також зазначив, що в майбутньому буде проведена реконструкція сміттєспалювального заводу “Енергія” із створенням сучасної системи газоочищення та побудова 5 сучасних сміттєпереробних підприємств, потужністю від 350 тис т/рік до 450 тис. т/рік.

Раніше ми повідомляли, що Рада Церков звернулася до керівництва країни через львівське сміття.

Також варто нагадати, що було заарештовано першого “дистриб’ютора” львівського сміття.

Джерело: Народна Правда