Стало відомо рішення комітета Ради по депутату Розенблату

Стало відомо рішення комітета Ради по депутату Розенблату
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Регламентний комітет Ради вирішив підтримати подання ГПУ щодо депутата Борислава Розенблата. Висновки комітету направлені спікеру Верховної Ради.

Члени регламентного комітету Верховної Ради на засіданні в п’ятницю, 7 липня, прийняли рішення за трьома поданнями Генпрокуратури щодо депутата від БПП Борислава Розенблата, передає «Народна Правда».

Були проголосовані три подання ГПУ: на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт депутата. За перше подання члени комітету проголосували одноголосно, по другому і третьому – п’ятеро за, троє утрималися.

В.о. голови комітету Павло Пинзеник у коментарі висновку Комітету заявив – «Комітет вважає, що подання є законним, достатнім і обґрунтованим».

Також стало відомо, що висновки Комітету направлені голові Верховної Ради Андрію Парубію.

Раніше стало відомо, що антикорупційні органи звинувачують Розенблата в тому, що він і депутат з фракції «Народний фронт» Максим Поляков вимагали хабар від компанії-нерезидента за видобуток бурштину в Україні.

НАБУ і САП затримали 3-х помічників народних депутатів, охоронця і двох представників громадської організації за підозрою в отриманні 300 тисяч доларів хабара для передачі Розенблата і Полякову.

Сьогодні на засіданні Комітету виступив генпрокурор Луценко.

Стаття, за якою народного депутата Розенблата хочуть притягнути до кримінальної відповідальності, яка передбачає до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна як для особи, яка вчинила особливо тяжкий корупційний злочин.

Джерело: Народна Правда