Путін заснував довічну премію ветеранам-репатріантам з Ізраїлю

Путін заснував довічну премію ветеранам-репатріантам з Ізраїлю
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Згідно з указом, який підписав президент РФ Володимир Путін, військовослужбовці різних категорій, які проходили служвбу в роки т.зв. “Великої Вітчизняної війни”, а також блокадники, в’язні концтаборів і ряд інших громадян отримуватимуть щомісяця від 500 до 1 тис. рублів.

Довічне матеріальне забезпечення, згідно з указом, покладено “громадянам Держави Ізраїль, які проживають на території цієї держави, раніше перебували в громадянстві СРСР і виїхали з СРСР або перебували у громадянстві РФ і виїхали з РФ, які проживали постійно на території РСФСР або РФ на дату виїзду в Ізраїль “, пише  “Народна Правда”.

Loading...

Виплати стартують 1 січня 2018 року.

Відзначимо, додаткові виплати учасникам війни, також від 500 руб. до 1 тис. руб., раніше були засновані президентським указом від 30 березня 2005 року.

Відповідно, як сказано в нинішньому указі, “громадянам, які мають право на отримання довічного матеріального забезпечення на підставі цього указу і одночасно додаткового щомісячного матеріального забезпечення на підставі указу президента РФ від 30 березня 2005 р., матеріальне забезпечення встановлюється по одному з зазначених підстав за вибором громадянина”.

Відзначимо, базова пенсія в Ізраїлі стартує від 1530 шекелів, тобто від 400 доларів США або ж 26 тисяч рублів.

Нагадаємо, Ізраїль запросив РФ перенести своє посольство в Єрусалим раніше США.

Крім того повідомлялося, що ізраїльський “Моссад” інвестувати в стартапи.

Джерело: Народна Правда
загрузка...