Влада Чечні спростовує масову страту 27 осіб

Влада Чечні спростовує масову страту 27 осіб
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Чечні в ніч на 26 січня 2017 року нібито була здійснена масова позасудова страта, жертвами якої стали 27 осіб. Частина людей була страчена через гомосексуалізм.

Всі 27 чоловік були затримані в ході облав під час контртерористичної операції. Частині з цих людей пред’явили звинувачення в незаконному обороті зброї (стаття 222 КК РФ), деяким, крім цієї статті, додали статтю 208 КК РФ (участь в незаконному збройному формуванні), пише “Народна Правда” з посиланням на “Новую газету“.

Loading...

Затримання не були офіційно оформлені правоохоронними органами республіки, і за даними видання, людей тримали в підвалах і підсобних приміщеннях поліцейських ділянок. Всього ж було затримано близько 200 осіб.

“Новая газета” з посиланням на джерела в слідчому управлінні Слідчого комітету по Чечні і в адміністрації глави Чечні пише, що, згідно з найбільш імовірною версією, в ніч на 26 січня цього року на території полку патрульно-постової служби поліції імені Героя Росії Ахмат-Хаджи Кадирова були розстріляні не менше 27 осіб. При цьому видання не виключає, що насправді мова може йти аж про 56 жертви.

Розстріляних, за даними газети, розвезли по різних, в тому числі християнським, кладовищам. Видання публікує список жертв, загибель яких була підтверджена.

Співробітники редакції передали всі відомості, в тому числі “анонімні свідчення тих, хто вижив жертв, яких утримували в секретних в’язницях і пережили жахливі тортури”, в СК РФ, а також Уповноваженого з прав людини Росії Тетяні Москальковій.

У свою чергу Міністр Чечні з національної політики, зовнішніх зв’язків, преси та інформації Джамбулат Умаров в коментарі “Медузі” назвав брехнею і “дезінформацією” звинувачення в масових вбивствах затриманих.

Нагадаємо, спікер “кадирівського” парламенту Чечні вимагав мільйони у “Сбєрбанку”.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...