Поліція Гамбурга підрахувала кількість поранених та затриманих під час G20

Поліція Гамбурга підрахувала кількість поранених та затриманих під час G20
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У результаті масових протестів під час проведення саміту “Великої двадцятки” (G20) у німецькому Гамбурзі внаслідок сутичок демонстрантів та правоохоронців поранення отримали 476 поліцейських.

Про це повідомив керівник операції із забезпечення порядку у місті Гартмут Дудде, передає “Народна правда” з посиланням на DW.

Loading...

Поліція Гамбурга в неділю, 9 липня, підбила підсумки операції із забезпечення порядку під час проведення саміту G20 у місті. Даних про кількість поранених серед демонстрантів та випадкових перехожих поліція навести не може, оскільки, за словами Дудде, багато з них не зверталися по допомогу до рятувальників чи лікарів.

За даними поліції Гамбурга, під час сутичок були затримані 186 людей, ще 225 осіб були взяті під варту. Більшість затриманих, яким поліція закидає серйозніші правопорушення, – німці: 132 особи.

Також серед затриманих 8 французів і 7 італійців, решта мають громадянство інших країн, зокрема Росії та Туреччини. Серед взятих під варту громадяни Німеччини також становлять більшість: 158 осіб. Серед цієї категорії є також 20 італійців та 17 французів.

Поліція Гамбурга підрахувала кількість поранених та затриманих під час G20

Як відомо, саміт G20, що проходив 7-8 липня в Гамбурзі, минув на тлі насильницьких протестів. Екстремісти зводили на вулицях барикади та підпалювали їх, кидали каміння та пляшки у правоохоронців. Для припинення безладів та розгону агресивно налаштованих протестувальників поліція застосовувала водомети.

Джерело: Народна Правда
загрузка...