Серед бойовиків та найманців “ДНР” зафіксовано спалах бридкої брудної хвороби

Серед бойовиків та найманців “ДНР” зафіксовано спалах бридкої брудної хвороби
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Бойовиків так званої «ДНР» охопила епідемія корости, з якої вони поки ведуть нерівну боротьбу. Разом з тим, подібні проблеми в «ЛНР» намагаються використовувати для дискредитації України, поширюючи чутки про масові захворювання.

На передових позиціях бойовиків в Новоазовському районі зафіксовано спалах корости, повідомляє Народна Правда з посиланням на групу «Інформаційний спротив». «На приморському напрямку, на передових позиціях «9-го омсп мп 1-го АК ДНР» в районі н.п. Ужовка (колишнє Дзержинське, Новоазовський район) «медичною службою полку» виявлено значну кількість бойовиків з підозрою на коросту. Вирішується питання про проведення комплексу дезінфекційних заходів», – йдеться в повідомленні.

Loading...

У той же самий час, в інший псевдореспубліці – «ЛНР», до спроб дискредитувати безвізовий режим України з ЄС і знизити кількість поїздок місцевих жителів на неокуповану територію активно підключається «санепідемстанція ЛНР». «Співробітники СЕС стали посилено поширювати серед місцевих жителів чутки про епідемії різних захворювань (кору, холери, сказу, ботулізму, сальмонельозу) у всьому причорноморському регіоні України. Нібито після «відкриття безвіза» йде «неконтрольована міграція населення», при цьому «в Україні спостерігається недопоставка вакцинуючого матеріалу». За версією «СЕС ЛНР», нібито всі ці небезпечні хвороби «завозяться з Румунії». Зі спеціальним подібним зверненням виступив «головлікар республіканської СЕС ЛНР» Дмитро Анатолійович Докашенко, який застеріг місцевих жителів від виїзду з «ЛНР» на неокуповану територію України», – відзначають в ІС.

Нагадаємо, раніше сьогодні повідомлялося про серйозне погіршення ситуації в зоні бойових дій на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...
Загрузка...