«Українські ДРГ» довели до істерики: в «ДНР» новий план по боротьбі з «диверсантами»

«Українські ДРГ» довели до істерики: в «ДНР» новий план по боротьбі з «диверсантами»
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Керівництво терористичного угруповання «ДНР» вирішило посили заходи щодо боротьби із «українськими диверсійно-розвідувальними групами». Бойовики лякають населення окупованих територій новими «каральними акціями» з боку ЗСУ.

Згідно оперативних даних групи «Інформаційний спротив», «МГБ ДНР» в рамках «боротьби з українськими ДРГ» звернулося до жителів міст і селищ, розташованих уздовж траси Донецьк – Кришталевий (колишній Красний Луч) (Макіївка, Харцизьк, Шахтарськ, Торез, Сніжне) з проханням «зберігати високу пильність», передає «Народна Правда».

Loading...

Зокрема, як зазначають представники «МГБ ДНР», українські ССО, ГУР і СБУ спланували і проводитимуть на цій «дорозі життя» (основний маршрут перекидання автотранспортом «допомоги» з Росії до Донецька) масові диверсії та «провокації» проти об’єктів інфраструктури (мости, шляхопроводи, автозаправки, придорожні кафе, магазини і т.д.). Особливу увагу слід приділити «місцям скупчення мирних громадян». У зверненні йдеться про «масовї закидання українських ДРГ» останнім часом в дані райони.

Нагадаємо, бійці ЗСУ та добровольчих батальйонів готові хоч зараз йти у наступ та впевнені, що здобудуть перемогу. Разом із тим українські спецслужби потихеньку відловлюють “високопоставлених офіцерів” так званої армії “ДНР”. Проте за останню добу ситуація в АТО загострилася, а кількість обстрілів зросла.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...
Загрузка...