АТОвці перекрили важливу трасу на Житомирщіні: з’явилися фото

АТОвці перекрили важливу трасу на Житомирщіні: з’явилися фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео

У вівторок, 11 липня, біля населеного пункту Левків Житомирського району військові Збройних сил України, які брали участь в бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції, провели акцію. Під час мітингу вони також перекрили трасу Київ – Чоп, паралізувавши рух транспортних засобів.

Місцеве видання Житомир.info повідомляє, що акція розпочалася о 12:00. Всього в акції бере участь не більше п’ятдесяти осіб, інформує «Народна Правда».

Loading...

“Почали перекривати трасу близько 12:00, вже утворився затор. Машини з дітьми та маршрутки пропускають. Зараз участь в акції беруть близько півсотні осіб, але люди ще продовжують з’їжджатися”, – зауважила журналістка ресурсу.

Крім того зазначається, що вранці біля приміщення управління Держгеокадастру в Житомирській області зібрались близько 500 учасників АТО як з обласного центру, так і з області.

Вимогою протесту були відновлення видачі АТОвцям земельних ділянок і скасування постанови Кабміну №413 від 7 червня 2017року.

Опісля мітингувальники заявили, що збираються перекривати трасу Київ – Чоп.

Раніше повідомлялось, що у Києві поліція жорстоко побила АТОвців. Також варто нагадати, що Порошенко звільнив АТОвцю з Луцька місце у президентському літаку.

АТОвці перекрили важливу трасу на Житомирщіні: з’явилися фото АТОвці перекрили важливу трасу на Житомирщіні: з’явилися фото АТОвці перекрили важливу трасу на Житомирщіні: з’явилися фото АТОвці перекрили важливу трасу на Житомирщіні: з’явилися фото

Джерело: Народна Правда