Напади на ветеранів АТО показали відсутність реальних змін в поліції – Правий сектор

Напади на ветеранів АТО показали відсутність реальних змін в поліції – Правий сектор
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Останні приклади протистоянь між поліцією і ветеранами АТО показують, що влада боїться добровольців. Такої думки дотримується прес-секретар ДУК «Правий сектор» Артем Скоропадський. Він упевнений, що почалися силові акції для придушення і залякування з метою дискредитації добровольчого руху.

Кілька резонансних випадків протистояння за участю поліції і колишніх військовослужбовців в зоні АТО викликають побоювання, що далі конфлікти можуть прийняти більш серйозну форму. Цій темі присвячений матеріал «Народної Правди».

Loading...

Добровольці вважають, що в цій ситуації винна влада, яка намагається залякати ветеранів, небайдужих до долі України. Прес-секретар ДУК «Правий сектор» Артем Скоропадський по цій темі сказав:

«Нинішня влада вела політику дискредитації добровольчого руху, а тепер почалися силові акції для придушення та залякування. Влада розуміє, що добровольці – це серйозна загроза й коли виникнуть нові бунти, ці люди стануть основою, яка зможе повалити нинішній режим. Тому добровольців намагаються представити, як алкашів, бариг, злочинців, насильників, щоб дискредитувати весь добровольчий рух».

«Стосовно ж так званої нової поліції, то ніяка вона не нова. Фактично, змінили верхівку та персонажів, котрі більше всіх засвітилися. А всі інші, на рівні середньої та нижчої ланки, залишилися. Це ті люди, які били людей на Майдані та служили режиму Януковича. Вони просто пройшли переатестацію та продовжують працювати. І хочуть реваншу. Але вони повинні пам’ятати, що вже пробували виступати проти нас в 2014-му році», – продовжив Скоропадаський.

Втім, Артем Скоропадський, визнає, що серед добровольців є ті, хто після повернення із зони АТО, зайнявся «незаконними справами», в тому числі мігрувати в приватні структури, які займаються рейдерством:

«Я не буду героїзувати всіх добровольців та заявляти, що все вони ідеальні. Звичайно, є певні групи, які займаються «віджимами». Але таких людей серед добровольців – незначна кількість, одиниці. А влада тягне цей образ на всіх людей, які захищали Україну».

Солідарний зі Скоропадським і офіцер одного з добровольчих батальйонів Нацгвардії Олександр, який більше року воював в зоні АТО:

«Дуже прикро, але менти зараз стають схожими на “беркутів”, які прикриваючись наказом, били людей в 2014-му році. Події показують, що ніякої реформи поліції не відбулося, а менти залишилися колишніми слугами правлячого режиму».

Як повідомлялося раніше, в Кіровоградській області поліція жорстко побила добровольців АТО, які допомагали селянам відбиватися від рейдерів. В результаті конфлікту, як розповідають очевидці, постраждали кілька десятків людей.
2 липня волонтер Назар Приходько заявив, що в Києві поліція побила двох ветеранів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...