Порошенко закликав правоохоронців відзвітувати про справу Шеремета

Порошенко закликав правоохоронців відзвітувати про справу Шеремета
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент Порошенко закликав правоохоронні органи публічно відзвітувати про результати слідства щодо вбивства журналіста Павла Шеремета. Глава держави заявив про зацікавленість в прозорому розслідуванні даної справи, і повідомив про готовність зробити все від нього залежне для повного розслідування злочину проти журналіста.

Президент України провів у вівторок, 11 липня, зустріч з родиною загиблого журналіста Павла Шеремета і представниками міжнародного Комітету захисту журналістів, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення прес-служби президента Порошенко.

Loading...

За словами президента Порошенко, він зацікавлений в прозорому розслідуванні вбивства Шеремета і готовий зробити все від нього залежне для повного розслідування.

Павла Шеремета вбили 20 липня 2016 року, підклавши вибухівку в автомобіль, яким він користувався. Правоохоронці кваліфікували загибель журналіста як умисне вбивство. Але до сих пір не названі організатори і виконавці вбивства. Слідчі схиляються до версії про професійні мотиви злочину.

Генеральний прокурор Юрій Луценко в червні заявив про відсутність серйозного прогресу в розслідуванні справи про вбивство Шеремета.

На початку червня президент Петро Порошенко вже закликав правоохоронні органи публічно відзвітувати про розслідування вбивства журналіста.

Джерело: Народна Правда