Рада дозволила залучити Полякова до кримінальної відповідальності

Рада дозволила залучити Полякова до кримінальної відповідальності
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Депутати Верховної Ради підтримали пропозицію зняти депутатську недоторканність з представника «Народного фронту» Максима Полякова. Разом з тим парламентарії не дозволили арешт свого колеги, і обрання для нього запобіжного заходу. Сам Поляков вважає, що справи проти нього «не існує в природі».

Верховна Рада на засіданні у вівторок, 11 липня, визначилася щодо подання Генпрокуратури по депутату Максиму Полякову, передає «Народна Правда».

Подання ГПУ на зняття депутатської недоторканності проти нардепа від «Народного фронту» Максима Полякова було підтримано 250 голосами. Разом з тим дозволу на затримання і обрання запобіжного заходу Рада не надала, давши тільки 125 і 111 голосів відповідно.

Сам Поляков вважає, що в його відношенні має місце «конкретне замовлення». Він заявив, що «немає діла Полякова і Розенблата, його не існує в природі», оскільки «немає жодного факту передачі будь-яких грошових коштів кому-небудь».

6 липня регламентний комітет Верховної Ради розглянув подання проти нардепа Полякова. ГПУ підозрює нардепа в отриманні хабара на суму 7500 доларів. В результаті комітет порахував недостатньо обґрунтованими подання на зняття недоторканності та арешт Полякова.

Джерело: Народна Правда