Вірус CopyCat атакував мільйони смартфонів на Android

Вірус CopyCat атакував мільйони смартфонів на Android
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В мережі з’явився новий вірус, який атакує смартфони на ОС Android. Наразі відомо, що понад 14 мільйонів користувачів смартфонів на системі Android стали жертвами хакерської атаки вірусу CopyCat. Найбільше постраждала від вірусної атаки Південно-Східна Азія, проте, фіксуються випадки зараження і в інших регіонах планети.

Про нову хакерську атаку повідомила прес-служба американської ІТ-компанії Check Point Software Technologies, інформує Народна Правда. Спеціалісти уточнюють, що вірус CopyCat, проникаючи в смартфон, обирає будь-які контакти і відправляє їм зображення. Встановлено, що розробники CopyCat отримують доходи від реклами в заражених телефонах.

Користувач, який відкриває повідомлення, автоматично завантажує програму з розширенням apk. При цьому власник телефону довго не бачить будь-яких змін в його роботі, але антивірусні програми не можуть впоратися із загрозою. Відомо, що найбільше від хакерської атаки постраждали користувачі в Південно-Східній Азії. Також жертвами вірусу стали 280 тисяч американців.

Нагадаємо, наприкінці червня комп’ютерні мережі України атакував вірус «Петя», який завдав великих збитків.

Джерело: Народна Правда