ВР зафіксувала держзамовлення для вишів на студентів з Донбасу: оприлюднені дані

ВР зафіксувала держзамовлення для вишів на студентів з Донбасу: оприлюднені дані
в Новини/Соціальна правда

У вівторок, 11 липня, на пленарному засіданні Верховна Рада встановила фіксований обсяг державного замовлення на підготовку фахівців за всіма спеціальностями для вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей.

За законопроект №6548 “Про внесення змін до закону України “Про вищу освіту”, що стосуються діяльності вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей” за основу та в цілому проголосували 248 народних депутатів, передає “Народна правда”.

Даний законопроект встановлює для вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей фіксований обсяг державного замовлення на підготовку фахівців із вищою освітою для всіх спеціальностей та всіх освітніх рівнів.

Як зазначив перший заступник голови парламентського комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський, “фіксоване державне замовлення фактично дозволяє університетам залишати контингент” на цій території.

Нагадаємо, що 29 червня в Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів (ВНЗ). В цьому році цей процес отримав кілька нововведень. Під час вступної кампанії буде окремо працювати гаряча лінія для вступників з окупованих територій Криму та Донбасу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...