Керівник Укренерго повідомив причини та деталі обшуків

Керівник Укренерго повідомив причини та деталі обшуків
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Соціальна правда

Генеральний директор держпідприємства НЕК “Укренерго” Всеволод Ковальчук розповів про причини сьогоднішнього вранішнього обшуку в офісі компанії, який проводить Генеральна прокуратура України.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає “Народна правда”.

“Сьогодні вранці до офісу Укренерго та до мене додому прийшли з обшуками представники Генпрокуратури відповідно до кримінального провадження, яке вони розпочали в квітні поточного року”, – написав він.

За словами очільника Укренерго, наразі завершується обшук в його будинку.

“Не можна сказати, що це було дуже непередбачувано… На третій день після мого призначення тво директора в компанії Укренерго, у мене вдома, у моїх родичів відбулися обшуки. Це супроводжувалося масовою інформаційною кампанією через сайти, які відомі розміщенням компрометуючих і неперевірених матеріалів за гроші”, – додав Ковальчук.

За його словами, потім Генпрокуратура, навіть не провівши допити людей, повернула всі вилучені документи, речі, гроші тощо. “Це був пресинг, типовий для стилю роботи українських правоохоронних органів”, – пише він.

Ковальчук також зазначає, що протягом останніх 20 місяців спостерігалася чітка тенденція – “як тільки ми ламали чергову схему, знижуючи ціни на тендерах (на кшалт “трансформаторів Григоришина”), або починали структурні зміни по якомусь з напрямків, зразу починалася хвиля таких само псевдокомпроматів, як і у жовтні 2015. Зразу після цих публікацій на мене виходили якісь люди і розказували, як страшно скоро буде, як мене посадять і тд, і тп. Це відбувалося приблизно кожні 4-6 місяців”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в середу, 12 липня, в приміщенні державного підприємства “НЕК “Укренерго” співробітники Генеральної прокуратури України проводять обшуки, працівників компанії не пускають на робочі місця.

Джерело: Народна Правда