У ГПУ повідомили подробиці масових обшуків у підрозділах Укренерго

У ГПУ повідомили подробиці масових обшуків у підрозділах Укренерго
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У середу, 12 липня, Генеральна прокуратура України проводить близько 50 одночасних обшуків у приміщенні Національної енергетичної компанії “Укренерго” у Києві, а також на підприємствах у регіонах.

Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган, передає “Народна правда” з посиланням на “Укрінформ“.

“Проходить близько п’ятдесяти одночасних обшуків не лише в столичному офісі Укренерго, а й в регіонах”, – зазначила вона.

Сарган також пообіцяла, що більш детальна інформація про кримінальне провадження, в рамках якого відбуваються слідчі дії, буде оприлюднена Генпрокуратурою по завершенню обшуків.

Нагадаємо, що в середу, 12 липня, в приміщенні державного підприємства “НЕК “Укренерго” співробітники Генеральної прокуратури України проводять обшуки, працівників компанії не пускають на робочі місця.

Пізніше генеральний директор НЕК “Укренерго” Всеволод Ковальчук розповів про причини сьогоднішнього вранішнього обшуку в офісі компанії, який проводить Генеральна прокуратура України.

За словами глави Укренерго, обшук також проводиться в його будинку. «Сьогодні вранці в офіс Укренерго і до мене додому прийшли з обшуками представники Генпрокуратури згідно кримінального провадження, яке вони почали в квітні поточного року», – повідомив він.

Джерело: Народна Правда