Українці опинилася серед найактивніших громадян в світі – дослідження

Українці опинилася серед найактивніших громадян в світі – дослідження
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Дані про фізичну активність людей з усього світу підтвердили високі показники для України. Американські вчені зібрали дані для складання рейтингу найактивніших і найбільш ледачих країн. Це дозволить виявити глобальні закономірності в поширенні епідемії ожиріння, щоб виробити шляхи вирішення цієї проблеми.

У пошуку вирішення проблеми ожиріння американські вчені зібрали глобальні дані про фізичну активність людей через аналіз інформації, наданої смартфонами, передає «Народна Правда».

Аналіз, проведений співробітниками Стенфордського університету за даними 68 млн. діб щохвилинної інформації, показав, що в середньому число кроків, яке проробляє середньостатистичний користувач за добу, становить 4961.

Відштовхуючись від цього показника, вчені розташували країни за рівнем активності. Перше місце з фізичної активності зайняли жителі Гонконгу, які здійснювали в середньому 6880 кроків, а самими неактивними виявилися жителі Індонезії, які проходили по 3513 кроків.

Більшість європейських країн (Німеччина, Франція, Великобританія, Польща, Італія, Латвія, Литва) вийшли на респектабельний рівень – від 5 до 5,5 тисяч кроків.

Високі показники відзначені для України, Китаю, Японії, Росії – від 6 тисяч кроків.
Нижче середнього виявилися країни Африки (Алжир, ОАЕ, Єгипет, Лівія), а також Бразилія, Індія, Пакистан – менше 4 тисяч кроків. Середнім показникам відповідають США, Австралія, Аргентина.

Українці опинилася серед найактивніших громадян в світі – дослідження

Раніше стали відомі результати дослідження про вагу жителів Землі.

Джерело: Народна Правда