Відомий український спортивний журналіст помер на 39-му році життя

Відомий український спортивний журналіст помер на 39-му році життя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві помер спортивний журналіст Олександр Мащенко. Відомо, що смерть наступила під час занять спортом. Мащенко стояв біля витоків спортивного телебачення в Україні. Останнім часом він працював на посаді шеф-редактора сайту каналу XSPORT. Громадськість особливо цінувала талант Олександра, як коментатора біатлону.

Коментатор і телеведучий Олександр Мащенко помер в Києві в середу, 12 липня, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення в Facebook колеги журналіста Вікторії Веремієнко.

Loading...

За словами Веремієнко, журналіст помер вранці 12 липня під час того, як займався спортом:

«У мене в сумці лежить його гонорар, в календарі стоїть зустріч наступного тижня, тільки ось позавчора ми говорили. Складно повірити і прийняти, що більше його немає », – написала Вікторія.

Відомий український спортивний журналіст помер на 39-му році життя

Мащенко стояв біля витоків зародження українського спортивного телебачення. Зокрема, він був співробітником першого такого телеканалу в Україні – «Мегаспорт». На думку уболівальників, він був найкращим знавцем біатлону.

Після закриття «Мегаспорту» Мащенко недовго працював у Федерації футболу України, а потім очолив телеканал «Хокей». Пізніше цей проект перетворився на мультиспортивний XSPORT.

Джерело: Народна Правда