Кадиров назвав геїв «шайтанами» та запропонував відправити їх в Канаду

Кадиров назвав геїв «шайтанами» та запропонував відправити їх в Канаду
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Чеченський лідер Рамзан Кадиров знову торкнувся теми ЛГБТ-спільноти. Він, як завжди, жорстко розкритикував геїв та дорікнув Заходу за їх підтримку. На думку Кадирова, було би добре, якби геїв забрала Канада, і це стало би найкращим рішенням для Чечні.

Глава Чечні Рамзан Кадиров дав перше за багато років інтерв’ю представнику західних ЗМІ, повідомляє Народна Правда з посиланням на ВВС. Він погодився на бесіду з редактором спортивного відділу американського кабельного телеканалу HBO Девідом Скоттом, який, серед іншого, задав йому питання про становище з правами ЛГБТ в Чечні і попросив прокоментувати повідомлення про тортури і страти геїв в республіці.

Loading...

У відповідь Кадиров заявив, що «це все дурниця» і в Чечні взагалі немає геїв. «А якщо є, заберіть їх в Канаду, хвала Аллаху, подалі від нас… щоб очистити кров», – додав він.

Кадиров назвав гомосексуалів шайтанами і заявив: «Вони нелюди. І нехай вони будуть прокляті за те, що вони на нас наговорюють». Нагадаємо, що в квітні російське видання «Нова газета» повідомило про масові затримання геїв в Чечні, а також вбивство деяких з них.

Разом з цим, в сюжеті американського каналу Vice News, журналісти якого вирушили в республіку і зняли місце передбачуваної секретної в’язниці для гомосексуалів, відзначається, що в різних містах Чечні і нині функціонують секретні в’язниці, в яких незаконно утримують і катують геїв.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, спікер «кадирівського» парламенту Чечні вимагав мільйони у «Сбєрбанку».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...