Сила в правді

Навігація

Шведський снайпер розповів, як він воював за Україну

в Новини/Соціальна правда

Знаменитий шведський снайпер Мікаель Скілт зазначив, що коли в Україні почався Майдан, він відразу вирішив поїхати до Києва і взяти в ньому участь, так як хотів підтримати українців, які хочуть змін. Після Майдану швед відправився на Донбас, де почав воювати за український добровольчий батальйон “Азов”.

В інтерв’ю «Народній Правді» Мікаель Скілт заявив, що в перші дні війни йому не дозволяли брати участь в бойових діях, але пізніше він таки отримав згоду поїхати в найгарячіші точки зони АТО.

“Тиждень в Києві, де я довів, що дещо вмію, а потім поїхали до Бердянська, де протягом п’яти тижнів вже я тренував солдат. Це було нудно. Це тривало цілими днями. Вже був Слов’янськ, вже йшла війна. Я втомився і разом з моїм побратимом з позивним “Грач”, який володів англійською та російською, пішов до командира Боцмана. Його побоювалися всі солдати, але я втомився і говорив з ним не соромлячись у виразах. Сказав, якщо ми не поїдемо воювати, то мені з вами не по дорозі, хлопці, я йду с інший добровольчий підрозділ, який воює. Боцман вислухав мене та пообіцяв, що як тільки наші хлопці досягнуть нормального рівня, ми поїдемо в зону АТО”, – зазначив Скілт.

Також він додав, що вбив першого бойовика під час звільнення Маріуполя.

“Я зайняв снайперську позицію, прикривав своїх хлопців. Тут побачив бійця противника з автоматом у вікні багатоповерхівки. Прицілився, вистрілив. Зафіксував влучення. Силует зник з віконного отвору, ніби впав”, – заявив шведський доброволець.

Нагадаємо, раніше добровольці назвали головну умову для звільнення окупованого Донбасу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: