Сила в правді

Навігація

Міністр соцполітики повідомив, коли українські пенсії стануть сучасними

в Новини/Соціальна правда

Проект Закону про пенсійну реформу, що був підтриманий парламентом у першому читанні, чекає завершального етапу у вересні, аби після депутатських канікул, вже з 1 жовтня, запустити процес осучаснення пенсій. За словами ж Міністра соціальної політики Андрія Реви, цей процес має завершитись вже до 2021 року.

За словами Міністра соціальної політики Андрія Реви, держава не може одразу подолати 11 розмірів середньої заробітної плати, на основі яких розраховувались пенсії. Перший крок  стосуватиметься 5,6 мільйонів пенсіонерів – це ті, кому пенсії призначались з 2008 по 2014 роки. У 2019 – му році пенсії осучаснюватимуться  тим, хто йшов на заслужений відпочинок у 2015 та 2016 роках по рівню 2018 року, пише «Народна Правда» з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Вже з 2021 року почнеться нормальний процес індексації (підвищення пенсій  відповідно збільшення показника інфляції та зростанню рівня середньої зарплати), що дозволить уникнути повернення розриву між розміром виплат  новим пенсіонерам й тим, хто вийде на пенсію на рік раніше.

Сьогодні ж такі розриви у розмірах пенсій сягають в три й більше разів.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, стала відома «темна сторона» пенсійної реформи Гройсмана.

Також ми розповідали, чому чому пенсійна реформа не вирішить головну проблему України.

Крім того ми писали, якими будуть нові пенсії в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: