Стало відомо, як Кремль захистив свої літаки перед трагедією MH17

Стало відомо, як Кремль захистив свої літаки перед трагедією MH17
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Російська Федерація готувалася збити над окупованим Донбасом один з літаків. За день до того, як сталася трагедія з рейсом MH17, Кремль наказав не пускати літаки над окупованою частиною України. Заборона тільки була на польоти нижче 16 тисяч 150 метрів, тобто вона поширювалася практично на всю цивільну авіацію.

Loading...

У звіті Ради з безпеки Нідерландів сказано, що літаки, які здійснюють польоти нижче 16150 метрів, може збити Зенітно-ракетний комплекс Бук. Україна, в свою чергу, 14 июля 2014 року встановила мінімальну висоту на польоти цивільних судів над зоною проведення антитерористичної операції в 9754 метрів, інформує видання «Народна Правда» з посиланням на російський «Форбес».

“Рада з безпеки Нідерландів запросила російську сторону про причини введення обмежень на польоти цивільної авіації. Росавіація відповіла, що це зроблено для “узгодження обмежувальних заходів з прилеглим повітряним простором України”. На питання голландських експертів про “конфлікт висот” двох заборон Росія нічого не відповіла”, – йдеться в повідомленні.

Також додається, що 17 липня маршрут рейсу МН17 пролягав над зоною відповідальності Ростовського зонального центру, який отримав інформацію про обмеження. Ростовський диспетчер знав, що при перетині державного кордону Росії малайзійський Boeing 777 вторгається в заборонену для польотів цивільної авіації зону і мовчав.

Раніше ми повідомляли, що Bellingcat оприлюднила нові докази російського походження «Бука», що збив MH17.

Нагадаємо, ФСБ ізолювала ключового свідка у справі збитого МН17.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...