У Кремлі прокоментували погрози Кадирова «всьому світу»

У Кремлі прокоментували погрози Кадирова «всьому світу»
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Путінський прес-секретар Дмитро Пєсков прокоментував готовність глави Чечні «поставити раком весь світ». На його думку, в них немає нічого страшного, а слова цього героя Росії іноземні журналісти, як правило, «видирають з контексту».

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков прокоментував слова глави Чечні Рамзана Кадирова, який заявив, що він розпоряджається армією, яка може «поставити раком весь світ», повідомляє Народна Правда з посиланням на РБК.

Loading...

«Там дійсно були досить жорсткі міркування, але їх треба розглядати в контексті. І якщо розглядати в контексті, то нічого незвичайного сказано не було», – сказав Пєсков. Він додав, що слова Кадирова часто «видирають з контексту».

Нагадаємо, Рамзан Кадиров 15 липня дав інтерв’ю американському телеканалу HBO, в якому назвав геїв «шайтанами» і запропонував відправити їх за межі Росії. Також він заявив, що США ведуть політику, спрямовану проти керівництва Росії. Коментуючи це, голова Чечні нагадав, що у Росії є ядерна зброя і в разі війни вона може «перевернути весь світ». На питання журналіста, чи розглядає він США як ворога Росії, Кадиров відповів, що Америка не така сильна держава, «щоб ми розглядали її як ворога Росії». «У нас сильна держава і ядерна держава. Якщо навіть нашу державу повністю зруйнують, туди автоматично полетять наші ракети. Ми весь світ перевернемо, раком поставимо», – заявив Кадиров.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...