Екс-депутат Держдуми РФ розповів, у чому була помилка української влади з Вороненковим

Екс-депутат Держдуми РФ розповів, у чому була помилка української влади з Вороненковим
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У вбивстві російського політика Вороненкова головне питання: чому Україна його не використала до смерті. На думку колишнього депутата Держдуми РФ Іллі Пономарьова, Вороненков володів цінною інформацією, і її потрібно було «зняти» українській владі, як тільки зайшла розмова про переїзд політика в Київ.

Проживаючий нині в Києві російський політик Ілля Пономарьов, пояснив, у чому була помилка української влади в історії з Денисом Вороненковим. Про це Пономарьов розповів в інтерв’ю «Народної Правді».

Loading...

«Щодо вбивства Вороненкова, мені цікаво, не чому воно взагалі сталося – це, на жаль, не перший випадок авторизованого російською державою насильства. Питання, чому Україна повноцінно не використовувала Вороненкова?

З нього потрібно було зняти всю інформацію. Це людина з системи влади РФ. Всю інформацію треба було знімати ще до надання йому громадянства. Спочатку потрібно було з ним поговорити, а потім вирішувати, чи це цінна людина для України та захищати її відповідним чином», – розповів Пономарьов.

У тому, що така інформація у Вороненкова була, політик не сумнівається:

«Я знаю, що він цінний. Я його сюди запрошував і знаю, що він знав. Велика частина його знань пішла разом з ним. Дискусії щодо російської діаспори в Україні йдуть постійно. То одного не пускають, то інший приїжджає, а його потенціал виявляється непотрібним. Повинна ж бути осмислена політика. Будь-яка непересічна людина з РФ має свою цінність для України. Під час війни «язиками» не розкидаються».

Джерело: Народна Правда