Порошенко у Тбілісі підняв питання екстрадиції Саакашвілі

Порошенко у Тбілісі підняв питання екстрадиції Саакашвілі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Президент України Петро Порошенко стверджує, що не отримував від влади Грузії вимоги про екстрадицію грузинського екс-президента та колишнього губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі.

Про це він заявив у вівторок, 18 липня, на брифінгу в Тбілісі, передає “Народна правда” з посиланням на “Інтерфакс-Україна“.

“У нас є ефективна комунікація з грузинським урядом, але ми не отримували вимоги про екстрадицію Саакашвілі, тому це питання ми не розглядаємо”, – наголосив президент.

Відповідаючи на питання, чи можливе обговорення цього питання під час його зустрічі у Тбілісі, Порошенко повідомив, що без вимоги грузинської сторони йому нічого сказати з цього приводу.

Нагадаємо, що наразі Петро Порошенко знаходиться з офіційним візитом у Грузії.

Раніше Порошенко заявив, що не розуміє, що екс-глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі й досі робить в Україні. Він зазначив, що попри всі сподівання, Саакашвілі “нічого важливого не зробив”.

У свою чергу Саакашвілі відповів на таку заяву, зазначивши, що Петро Порошенко має детальну інформацію про його діяльність в Україні і особисто займається блокуванням її освітлення на всіх головних каналах.

Як відомо, в Грузії відносно колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі відкрито дві кримінальні справи. Перша була відкрита через розгон мирної акції опозиції у 2007 року і присвоєння телекомпанії “Імеді” бізнесменом Бадрі Патаркацишвілі. Саакашвілі звинуватили у перевищенні службових повноважень. У 2014 році по цій же справі він був заочно засуджений до попереднього ув’язнення.

Другу кримінальну справу було відкрито за звинуваченням Саакашвілі в організації побиття колишнього депутата Валерія Гелашвілі у 2005 році.

Джерело: Народна Правда