У МОН повідомили кількість абітурієнтів на вступ до вишів

У МОН повідомили кількість абітурієнтів на вступ до вишів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Станом на ранок вівторка, 18 липня, зареєстровано 707 тисяч 123 заяви абітурієнтів про допуск до участі в конкурсі на вступ у вищі навчальні заклади України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки, передає “Народна правда”.

Loading...

Як зазначається, станом на ранок 18 липня створено 141 тисяч 586 електронних кабінетів вступників. Зареєстровано 707 тисяч 123 заяви абітурієнтів про допуск до участі в конкурсі, з яких в електронній формі подано 455 тисяч 375 заяв.

Система відображає загальну кількість поданих заяв, ліцензійний обсяг прийому, обсяг державного замовлення, конкурс на держзамовлення та загальний конкурс. Також показаний розподіл заяв за пріоритетами та за конкурсним балом.

Інформація відфільтровується за регіоном, навчальним закладом, формою навчання, кваліфікаційним рівнем та спеціальністю (спеціалізацією, освітньою програмою).

Після закінчення прийняття заяв, подання яких через електронні кабінети триватиме до 18:00 26 липня у системі також з’явиться інформація про зарахування.

Нагадаємо, що 29 червня в Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів (ВНЗ). В цьому році цей процес отримав кілька нововведень. Під час вступної кампанії буде окремо працювати гаряча лінія для вступників з окупованих територій Криму та Донбасу.

Саме в цей час через масштабну кібератаку вірусом “Петя” абітурієнти не мали доступу до своїх електронних кабінетів.

11 липня Верховна Рада встановила фіксований обсяг державного замовлення на підготовку фахівців за всіма спеціальностями для вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...