Amnesty вимагає знайти вбивць Шеремета

Amnesty вимагає знайти вбивць Шеремета
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Генеральний секретар Amnesty International Саліл Шетті закликав українську владу розслідувати гучне вбивство Павла Шеремета, якого підірвали в автомобілі в Києві рік тому, та знайти вбивць журналіста.

Про це він написав у середу, 19 липня, у своєму Twitter, передає “Народна правда”.

Loading...

«Минув рік відколи Павло Шеремет був убитий вибухівкою, закладеною в його машину, але правосуддя досі немає. Розслідуйте, хто вбив Шеремета”, – написав Шатті.

У Amnesty International повідомляють, що в своєму листі до організації від 19 травня 2017 року Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що досудове розслідування вбивства Павла Шеремета «перебуває на контролі керівництва Національної поліції України».

Проте, як зазначають в Amnesty, незважаючи на велику кількість слідчих дій та масив відпрацьованих відеоматеріалів, станом на сьогодні оперативна слідча група під керуванням голови Націполіції України не змогла ідентифікувати винних у вбивстві. Слідство також не надало жодних переконливих доказів щодо жодної із офіційних версій вбивства, наголошують правозахисники.

Нагадаємо, що журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху його автомобіля в центрі Києва. У Генпрокуратурі загибель журналіста назвали вбивством. У МВС заявили, що до вбивства Шеремета причетна Росія.

Президент Петро Порошенко закликав правоохоронців відзвітувати про справу Шеремета.

У Нацполіції також пояснили, що не розкривають всіх відомих деталей по справі про вбивство Павла Шеремета через таємницю слідства та суперечливість наданої журналістами інформації, з якої важко скласти якусь єдину картину.

У четвер, 20 липня, о 8:00 всі небайдужі зберуться там, де загинув Шеремет, на перетині вул. Б.Хмельницького та І.Франка у Києві, та вшанують його пам’ять. Учасники акції ходою пройдуть до будівлі СБУ, Адміністрації президента та Міністерства внутрішніх справ і вимагатимуть розслідувати вбивство журналіста.

Джерело: Народна Правда