САП побоюється, що фігурант «справи Онищенко» може зникнути

САП побоюється, що фігурант «справи Онищенко» може зникнути
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Фігурант «газової справи Онищенко» Валерій Постний може втекти. Для такої події є висока ймовірність, вважають в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі. Її керівник Назар Холодницький назвав Постного найважливішим фігурантом справи для слідства, особливо з урахуванням того, що «справа Онищенко» вже фактично в суді.

Керівник САП Назар Холодницький повідомив в ефірі 112 каналу про розвиток ситуації з Постним:

Loading...

«Підкреслюю, досить висока ймовірність, що цей фігурант, який є найважливішим для слідства, враховуючи, що це виробництво, головне,”газове”, вже завершено, і справа вже фактично в суді, висока ймовірність, що він може сховатися», передає «Народна Правда».

Раніше Апеляційний суд Львівської області скасував запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для Валерія Постного.

16 червня Солом’янський суд Києва прийняв Постного під варту на 2 місяці із можливістю внесення застави в 10 млн. гривень. У той же день Постного випустили з Лук’янівського СІЗО, але його відразу затримав спецназ НАБУ.

Слідство називає Постного одним з ключових фігурантів «справи Онищенко». Згідно з матеріалами справи, керівниками злочинної організації були Онищенко, його мати і Постний.

Джерело: Народна Правда