Стало відомо, про що говоритимуть Лукашенко та Порошенко

Стало відомо, про що говоритимуть Лукашенко та Порошенко
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

20-21 липня президент Білорусі Олександр Лукашенко відвідає з офіційним візитом Україну. Програмою візиту запланована зустріч з президентом України Петром Порошенком.

Про це повідомляє прес-служба глави білоруської держави, передає “Народна правда”.

Loading...

Зокрема, програмою візиту заплановані переговори з президентом України Петром Порошенком, які пройдуть у форматі “один на один” і в розширеному складі. Глави держав обговорять розвиток політичного, торговельно-економічного та гуманітарного співробітництва між Білоруссю і Україною.

Також зазначається, що основна увага буде приділена поточному стану і перспективам взаємодії в економіці, в тому числі в таких сферах, як торгівля, інвестиції, промислова кооперація, нафтохімічний комплекс, енергетика, сільське господарство, транспортно-логістична галузь, розвиток міжрегіонального діалогу.

Крім того, лідери країн планують узгодити підходи до подальшого розвитку прикордонного співробітництва.

Також повідомляється, що однією з тем зустрічі стане врегулювання конфлікту на Донбасі. “Олександр Лукашенко і Петро Порошенко обговорять ситуацію в регіоні в цілому, обміняються думками з міжнародної проблематики”, – йдеться в повідомленні.

За підсумками переговорів у присутності лідерів обох країн очікується підписання низки документів, які стосуються співпраці в економіці, науково-технічній галузі, а також в сферах культури і міжнаціональних відносин.

Як повідомлялося раніше, візит президента Білорусі Олександра Лукашенка до України планувався до 22 липня, але точної дати не було.

Попередня зустріч Порошенка і Лукашенка відбулася в кінці квітня 2017 року на території Білорусі. Тоді вони взяли участь в заходах з нагоди 31-ї річниці аварії на ЧАЕС.

Нагадаємо, що НАТО допускає окупацію України через військові навчання РФ у Білорусі.

Джерело: Народна Правда