Абітурієнтам подовжили термін подачи заяв до вишів

Абітурієнтам подовжили термін подачи заяв до вишів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вищі навчальні заклади матимуть змогу вносити до ЄДЕБО заяви вступників, в тому числі включаючи заяви осіб, які не змогли створити електронні кабінети в присутності представників приймальної комісії, які були подані у встановлений строк у паперовій формі, до 18 години 00 хвилин 23 липня.

Такі вступники можуть бути допущені до вступних випробувань та проходити їх відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України у 2017 році, пише “Народна Правда” із посиланням на МОН.

Loading...

Таким чином, для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти за результатами співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, електронну подачу заяв продовжили до 18-00 23 липня 2017 року.

Також у листі сказано, що подача заяв абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти здійснюється в електронній формі. Ухвалення заяви в паперовій формі є проміжним етапом її реєстрації в електронній базі, що дає змогу внести дані заяви в єдину базу приймальної комісії вищого навчального закладу.

Нагадаємо, що 29 червня в Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів (ВНЗ). В цьому році цей процес отримав кілька нововведень. Під час вступної кампанії буде окремо працювати гаряча лінія для вступників з окупованих територій Криму та Донбасу.

Нагадаємо також, У МОН повідомили кількість абітурієнтів на вступ до вишів.

Крім того, оскількі “паспортні столи” в Україні перевантажені роботою через скасування візового режиму з країнами ЄС, Міністерство освіти і науки дозволило у 2017 році приймати випускників 9-х класів на навчання за рівнем молодшого спеціаліста на основі свідоцтва про народження – якщо вони ще не отримали паспорт.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...