Нардепу Розенблату вдягнули електронний браслет

Нардепу Розенблату вдягнули електронний браслет
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Правоохоронні органи вдягнули електронний браслет стеження на депутата Верховної Ради Борислава Розенблата. Нардеп також повинен здати всі закордонні паспорти.

Про це в п’ятницю, 21 липня, повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Кравченко, повідомляє “Народна правда”.

Loading...

“Браслет на нього вже наділи”, – сказав він. При цьому прокурор зазначив, що не володіє інформацією, чи вніс Розенблат заставу в розмірі 7 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що 11 липня Верховна Рада підтримала подання Генпрокуратури на зняття депутатської недоторканності з позафракційного нардепа Борислава Розенблата.

13 липня генпрокурор Юрій Луценко офіційно вручив підозри Розенблату і Полякову.

18 липня Солом’янський районний суд Києва обрав нардепу запобіжний захід у вигляді застави в сумі 7 млн грн і поклав на нього зобов’язання носити електронний браслет і здати всі закордонні паспорти. Йому також заборонили спілкуватися з рядом осіб, щоб уникнути впливу на хід справи.

Розенблат заявив, що у нього грошей на оплату застави немає, хоча в його ситуації, як виявилося, можна обійтися і без оплати застави.

Як відомо, Борислав Розенблат і Максим Поляков є фігурантами так званої “бурштинової справи”. В діях Розенблата ГПУ вбачає ознаки зловживання впливом і хабарництва на загальну суму 280 тис. дол., в діях Полякова – ознаки зловживання впливом і хабарництва на суму 7500 дол.

Цих депутатів підозрюють в отриманні хабарів у розмірі 285 тис. доларів за внесення до парламенту законопроектів та вчинення інших дій, пов’язаних з видобуванням бурштину, в інтересах компанії-нерезидента. Самі нардепи всі звинувачення відкидають.

Джерело: Народна Правда
загрузка...