Стало відомо, скільком іноземцям Порошенко подарував громадянство України

Стало відомо, скільком іноземцям Порошенко подарував громадянство України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За шість місяців поточного року Петро Порошенко прийняв до громадянства України 405 іноземних громадян і осіб без громадянства та припинив українське громадянство 1 567 осіб.

Серед новоспечених українців – 55 громадян Росії, 54 – Сирії, 44 громадянина Вірменії, 35 – Афганістану і 31 – Молдови. 17 прийнятих осіб були громадянами Ірану, 16 – Грузії, 15 – Лівану, 11 – Узбекистану, 10 – Йорданії, пише “Народна Правда” з посиланням на “Українські новини“.

Loading...

Як йдеться у відповіді Адміністрації Президента на запит видання, також з 1 січня 2017 року по 30 червня 2017 року у громадянство України були прийняті 9 громадян Іраку, 8 – Азербайджану, по 7 – Єгипту і Пакистану, 6 – Нігерії, 5 – Туркменістану, по 4 – Білорусі та Казахстану, по 3 – Туреччини і В’єтнаму, по 2 – Алжиру і Тунісу, по 1 – США, Бразилії, Литви, Таджикистану, Кот д’Івуару, Того, Лівії, Марокко, Судану і Палестини, а також 47 осіб без громадянства.

Крім того, за цей період було припинено громадянство України 1 567 осіб.

Зокрема, громадянство 1 280 осіб було припинено в зв’язку з виходом з українського громадянства, 19 – внаслідок втрати громадянства, а 268 – за передбаченими міжнародними договорами підставами.

Раніше ми розповідали, як іноземці в АТО отримують українське громадянство.

Крім того, Тимчук розповів, як потрібно карати держслужбовців з подвійним громадянством.

Також “Народна Правда” писала, що Держдума прийняла закон про громадянство для зрадників України і які цілі вона насправді переслідує.

Джерело: Народна Правда