Журналіст повідомив подробиці про зустріч Агєєва з матір’ю

Журналіст повідомив подробиці про зустріч Агєєва з матір’ю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Російський військовослужбовець Віктор Агєєв протягом години спілкувався з матір’ю і отримав від неї передачу. Зустріч пройшла в СІЗО міста Старобільська. Агєєв в ході зустрічі висловив сподівання, що влада РФ сприятимуть його повернення на батьківщину в рамках процедури обміну полоненими. Військовослужбовець ще раз підтвердив, що відправився в Україні, будучи на контракті в армії РФ.

Про те, як пройшла зустріч затриманого на Донбасі військовослужбовця РФ з матір’ю, в ефірі «112 Україна» розповів журналіст «Нової газети» Павло Канигін, передає «Народна Правда».

Loading...

«Зустріч Агєєва з матір’ю сталася в Старобільську, в СІЗО. Віктор виглядав непогано, здоровий, але по його зовнішньому вигляду було видно, що зустріч стала для нього хвилюючою, йому було дуже приємно. Сама зустріч тривала приблизно близько однієї години. Мати передала речі і цукерки, все це офіційним шляхом було оформлено співробітниками СІЗО», – повідомив Канигін.

Агєєв розповів, що дуже сподівається на те, що російська влада підключаться до його справі і почнуть його «витягувати», він дуже сподівається, що буде запущена процедура обміну полоненими.

За словами Канигіна – «Також ми дізналися, що до Віктора навіть не приїжджав російський консул, за весь цей час, що він знаходиться в СІЗО, до нього приїжджав тільки Червоний Хрест».

Агєєв підтвердив, що «відправився служити за контрактом, перейшов кордон з Луганською областю і потрапив на територію України», зазначив журналіст.

Раніше повідомлялося, що мати Агєєва прибула в Україну для зустрічі зі своїм сином. Інформацією про цю зустріч поділилися в СБУ.

Джерело: Народна Правда