Екс-депутат Держдуми РФ розповів про справжню мету Навального

Екс-депутат Держдуми РФ розповів про справжню мету Навального
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Справжня мета Навального не участь у виборах, а вийти на роль головного російського опозиціонера. Такої думки дотримується колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов, який відзначив, що Навальний демонструє очевидні прогалини в традиційних політичних питаннях, замінюючи це антикорупційної риторикою.

Російський політик, що живе в Україні, екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов у інтерв’ю «Народної Правді» оцінив перспективи Олексія Навального стати провідним політиком Росії.

У Росії відбулися дебати між опозиційним політиком Олексієм Навальним і Ігорем Гіркіним (Стрєлковим), що воював на Донбасі. З приводу цієї події Пономарьов сказав наступне:

«Кремлю вигідно зводити Олексія з людьми типу Гіркина – це актуалізує його порядок денний та дискредитує самого Навального. Зайва ілюстрація того, що не буде він брати участь ні в яких дебатах. До речі, саме тому Олексій і не вступає в коаліції – хоча публічно він каже, що вирішує завдання участі у виборах, насправді він працює над тим, щоб стати головним опозиціонером країни, і попутники на цьому етапі йому не потрібні».

Говорячи про минулі взаємини з Навальний, Пономарьов зазначив:
«На жаль, взаємодіяти політично з ним не ніяк не виходить, не дивлячись на багаточисельні спроби. Він чітко сказав, що ні в кому не зацікавлений. Це прикра, але зрозуміла позиція. Але відносини як громадянина з кандидатом залишаються тому, як громадянин, я запитую, чи варто мені його підтримувати. От і все».

«У випадку з Олексієм ми не бачимо ані коаліції серед схожих, ані коаліції серед різних. І взагалі ми не бачимо його політичних поглядів. Він про це намагається не говорити, за винятком «Крим – не бутерброд», «потрібні вільні вибори» та «ні мігрантам». Його головна тема – боротьба з корупцією, але це – не політичні погляди», – підсумував Пономарьов.

Раніше російський політик розповів «НП» про те, чому Путін поки не поспішає висувати свою кандидатуру на вибори президента РФ.

Пономарьов також розповів про те, що європейські лідери не зацікавлені в по-справжньому сильної Україні.

Джерело: Народна Правда