Росія планує окупувати частину території Грузії

Росія планує окупувати частину території Грузії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Маневри армії РФ у Південній Осетії є тривожним сигналом для всього регіону. Мова йде про плани по окупації частини грузинської території, крім того, це не обіцяє нічого хорошого Азербайджану та Ірану.

Про це, коментуючи масштабні навчання російської армії в Цхінвальському регіоні, заявив засновник грузинського «Клубу реформаторів», екс-міністр оборони Грузії Дмитро Шашкін, повідомляє Народна Правда з посиланням на Новини-Грузія.

Loading...

Коментуючи ситуацію з маневрами російської армії на Північному Кавказі, в які включено відпрацювання спільних дій з російською військовою базою в Цхінвалі, Шашкін відзначив, що «Росія готує свої військові корпуси в Цхінвалі до нових маршрутів для переходу на ще не окуповану територію Грузії». Він вважає, що Росія не приховує свої наміри, і проводячи подібні маневри, посилає чіткий сигнал, як Грузії, так і всьому регіону.

«У Росії є інтереси, і це вже не тільки Грузія, сюди входить і Іран. Зараз у Росії більш напружені відносини з Азербайджаном. Ці навчання – сигнал для Азербайджану і для Ірану. Росія не приховує, що цікавиться коридором через територію Грузії до своєї бази “Гюмрі” у Вірменії. Вони готуються і не приховують цього. Я думаю, що єдиний, хто в цій країні (Грузії – НП) не помічає того, що відбувається – це наш уряд», – констатував екс-міністр оборони Грузії Дмитро Шашкін.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося про те, що винищувач НАТО перехопив над Балтійським морем російський військовий літак.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...