У Мінагрополітики похизувалися чудовою якістю врожаю

У Мінагрополітики похизувалися чудовою якістю врожаю
Автор Желізняк Олександр в Аграрна правда/Новини

Виконуючий обов’язки міністра агрополітики України Максим Мартинюк повідомив, що в цьому році якість української пшениці буде в рази вище, ніж в минулому. За словами чиновника, це пов’язано з погодними умовами. Однак урожай в цьому році буде не таким великим.

В інтерв’ю телеканалу “112 Україна” Мартинюк зазначив, що на даний момент в країні був зібраний урожай з половини площ, а загальний обсяг врожаю зернових і зернобобових у 2017 році прогнозують не менше 61 млн тонн, інформує видання «Народна Правда».

Loading...

“Я в цьому абсолютно впевнений. Ми вже забезпечені продовольчою пшеницею, і тенденція така, що в силу погодних умов якість пшениці набагато вища, ніж була в минулому році. І ми отримуємо дуже багато другого класу при досить пристойній врожайності. У деяких областях врожайність набагато вища, ніж була в минулому році”, – сказав глава аграрного міністерства.

Раніше ми повідомляли, що уряд України прийняв рішення про компенсацію процентних ставок за кредитами для аграріїв. Аграрний бізнес є стратегічно важливим для економіки держави і в зв’язку з цим Кабмін прийняв рішення про підтримку аграріїв через компенсацію процентних ставок за кредитами, в залежності від виду діяльності в цьому секторі економіки.

Нагадаємо, Європарламент розширив квоти для українських аграріїв.

Джерело: Народна Правда
загрузка...