У Мінсоцполітики натякнули на підвищення пенсійного віку лікарям та освітянам

У Мінсоцполітики натякнули на підвищення пенсійного віку лікарям та освітянам
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив про перегляд політики держави у ставленні до працівників освітньої та медичної сфери, акцентуючи увагу на підвищенні їхнього рівня доходів. Андрій Рева переконаний, що радянська система освіти продукувала надмірну кількість педагогів та медиків, що прямо впливало на зменшення рівня оплати їхньої праці. Натомість їм пропонувалося виходити раніше на пенсію, через що досвідчені кадри фактично виставлялися на вулицю.

Урядовець наголосив, що потрібно виправляти ситуацію та забезпечити збереження кваліфікованих кадрів через підвищення їхнього рівня доходів, пише “Народна Правда” з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Loading...

За його словами, наразі в Україні відчувається некомплект лікарських кадрів, оскільки досвідчені фахівці масово виїжджають за кордон і не бачать перспективи підвищення свого соціального статусу.

Тому, замість того щоб виганяти їх раніше на пенсію, необхідно підвищувати зарплати, та рівень пенсійного забезпечення, таким чином мотивуючи спеціалістів залишатися працювати в Україні, – підкреслив Андрій Рева.

Нагадаємо, на українців чекає істотне підвищення пенсій, а також збільшення трудового стажу для виходу на пенсію, але проблеми Пенсійного фонду нікуди не зникнуть.

Раніше Мінсоцполітики презентував формулу для розрахунку пенсій українцям.

Джерело: Народна Правда
загрузка...