Нардеп Поляков втік від прокуратури без електронного браслета

Нардеп Поляков втік від прокуратури без електронного браслета
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Прокурори САП знову не змогли надіти браслет на депутата Полякова. Згідно з судовою постановою, Поляков зобов’язаний носити електронний браслет стеження. Однак народний обранець, якого підозрюють у корупційних діях, наполегливо ухиляється від представників прокуратури, які прагнуть виконати судове розпорядження.

У Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі (САП) повідомили, що депутат Максим Поляков (фракція «Народний фронт») знову відмовився надіти електронний браслет, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення «Українських Новин».

Співрозмовник видання розповів про недавню спробу надягти браслет на Полякова – «Не наділи браслет, так як депутат втік».

За словами джерела, прокуратура відкриє кримінальну провадження щодо депутата в зв’язку з невиконанням рішення суду.

Раніше повідомлялося, що 21 липня Солом’янський районний суд Києва обрав запобіжний захід для Полякова у вигляді застави в сумі 300 тисяч гривень, зобов’язав здати закордонні паспорти і носити електронний браслет стеження.

22 липня Поляков не з’явився в поліцію для отримання електронного браслета. НАБУ заявило, що має намір відкрити кримінальне провадження проти Полякова, якщо той не одягне електронний браслет. Сам депутат повідомив, що до нього з цього приводу ніхто не звертався.

25 липня Поляков вніс 304 тисячі гривень застави.

Джерело: Народна Правда