Путін різко відповів на введення нових санкцій США

Путін різко відповів на введення нових санкцій США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент РФ Путін заявив, що рішення розширити санкції проти Росії це дії з «особливим цинізмом». Російський президент пообіцяв, що в разі введення нових обмежень, Росія піде на заходи у відповідь – «неможливо нескінченно терпіти хамство», сказав він журналістам.

За підсумками переговорів з президентом Фінляндії Саулі Нііністе президент РФ Володимир Путін, дав коментар законопроекту про санкції проти Росіі, що приймається в США, передає «Народна Правда».

Путін заявив, що в Кремлі «звичайно бачили» проект закону про введення нових санкцій, який зараз обговорюється в Конгресі США. За словами російського лідера, його можна розцінювати, як спробу використовувати своє «геополітичну перевагу» – «Це дії з обтяжуючими обставинами і, я б сказав, з особливим цинізмом».

Путін також підкреслив, що у Москви поки немає остаточної думки з приводу цього законопроекту. Однак, за його словами, рано чи пізно Москві доведеться застосувати відповідні заходи – «В якийсь момент доведеться відповідати, тому що неможливо нескінченно терпіти хамство по відношенню до нашої країни».

Законопроект, оформлений пакетом поправок, в який також увійшли обмежувальні заходи проти Ірану і Північної Кореї, був прийнятий палатою представників 25 липня. Він передбачає більш жорсткі, ніж раніше, умови на передачу американських технологій для проектів в енергетиці.

В Європі вже висловили занепокоєння тим, що нові санкції безпосередньо зачеплять інтереси європейських компаній.

Джерело: Народна Правда