Сенат США зробив свій хід у питанні нових санкцій проти РФ

Сенат США зробив свій хід у питанні нових санкцій проти РФ
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Нові санкції проти Росії, що були прийняті Конгресом США, схвалені Сенатом. Законопроект про посилення економічного тиску на РФ, Іран та КНДР тепер має бути підписаний президентом Трампом.

Як повідомляє CNN, глава сенатського комітету з міжнародних відносин Боб Коркер заявив, що Сенат готовий передати на підпис Трампу прийнятий законопроект про посилення економічних санкцій. Проте під час обговорення законопроекту виникли деякі суперечності, передає «Народна Правда».

“Я радий повідомити, що ми прийшли до згоди, яка дозволить нам покласти законопроект на стіл президенту”, – сказав він журналістам.

“Сенат буде просуватися далі, щоб затвердити санкції проти Ірану і Росії, як це було прийнято спочатку, шість тижнів тому, а також санкції проти Північної Кореї, розроблені Палатою Представників”, – заявив Боб Коркер.

При цьому мова не йде про зміну положень щодо санкцій проти Росії або обмежень президента скасовувати їх одноосібно. Основна суперечка полягає в підходах двох палат до покарання Північної Кореї, які Палата представників додала до свого варіанту законопроекту.

У зв’язку з цим повідомляється з посиланням на прес-секретаря конгресмена Маккарті, що санкції проти КНДР залишаться в остаточному варіанті законопроекту. Але, як зазначив сенатор Коркер, очікується, що нижня палата прийме окремий проект закону щодо Північної Кореї після літніх канікул.

Нагадаємо, раніше палата представників Конгресу США ухвалила новий пакет санкційвідносно Росії, Ірану і КНДР. Як повідомлялося, тепер документ спочатку направлять в Сенат, далі його має підписати президент США Дональд Трамп. Нагадаємо, що Білий дім офіційно підтвердив намір Трампа підписати цей закон.

Джерело: Народна Правда