Лавров розповів Тіллерсону про «русофобські сили» в політиці США

Лавров розповів Тіллерсону про «русофобські сили» в політиці США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Голова МЗС РФ Сергій Лавров провів телефонну розмову з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. Спілкування відбулося на тлі прийнятого російською стороною рішення про обмеження кількості американських представників в дипломатичних представництвах США в Росії. В ході розмови Лавров розповів американському колезі про «провокації США».

«Лавров підкреслив, що рішення зрівняти кількість співробітників американських і російських дипломатичних представництв, а також закрити доступ на два об’єкта Посольства США, викликане цілою серією ворожих кроків Вашингтона. Такі дії включали незаконні санкції проти Росії, наклепницькі звинувачення на її адресу, масову висилку дипломатів і експропріацію нашої дипломатичної власності», – передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення МЗС РФ.

Також в повідомленні зовнішньополітичного відомства зазначається:

«Останні події показали, що політика США виявилася в руках русофобських сил, що штовхають Вашингтон на шлях конфронтації. Прийняті нами обмежені і абсолютно адекватні заходи – це не відповідь за принципом “око за око”, а вимушений крок, повністю вписується в міжнародну практику».

Раніше стало відомо, що Сенат США більшістю голосів проголосував за нові санкції проти Росії, Ірану і Північної Кореї. Тепер законопроект буде направлений в Білий дім президента Дональда Трампа.

Як стало відомо, Росія зажадала від США до 1 вересня скоротити кількість своїх дипломатів в країні до 445.

В американському диппредставництві відповіли на російську ініціативу протестною заявою.

Джерело: Народна Правда