МЗС Росії викликало американського посла “на килим”

МЗС Росії викликало американського посла “на килим”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

У п’ятницю, 28 липня, посла Сполучених Штатів Америки в Росії Джона Теффта викликали до міністерства закордонних справ РФ у зв’язку з розширенням антиросійських санкцій США.

Про це повідомили в російському МЗС, передає “Народна правда” з посиланням на ТАСС.

Як зазначається, заступник голови відомства Сергій Рябков передав йому текст заяви МЗС РФ про заходи у відповідь щодо американських дипломатів.

“28 липня в МЗС Росії був викликаний посол США Джон Теффт, якому було передано текст заяви МЗС Росії про рішення, прийняті відносно персоналу американських дипломатичних представництв і їх об’єктів, а також вручено відповідні дипломатичні ноти”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Сенат США більшістю голосів прийняв нові санкції проти Росії, Ірану та Північної Кореї. За обмежувальні заходи проголосували 98 сенаторів і тільки двоє висловилися проти.

Пізніше в МЗС РФ розповсюдив заяву, в якій вимагає від США до 1 вересня зменшити присутність своїх дипломатів у Росії до 455, а також повідомив про закриття доступу з 1 серпня до посольської дачі в Срібному Бору.

У свою чергу президент України Петро Порошенко привітав прийняття американським парламентом нового пакету санкцій проти Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда