США виступили з протестом через дії влади РФ

США виступили з протестом через дії влади РФ
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Посольство США виступило із заявою з приводу обмежень для представництв країни за рішенням російської влади. У посольстві заявили про «глибоке розчарування» і «категоричне заперечення» рішенню МЗС РФ позбавити дипмісію права користування дачею в Срібному Бору і приписом про скорочення числа співробітників.

«Ми отримали офіційне повідомлення від російського уряду. Посол США в Росії Джон Теффт висловив глибоке розчарування і категоричне заперечення [в англійському варіанті повідомлення – «protest»]. Ми передали дане повідомлення до Вашингтона для розгляду», – передає «Народна Правда» цитату з коментаря прес-секретаря посольства США, опублікованого РБК.

У п’ятницю, 28 липня, МЗС Росії наказав США до 1 вересня скоротити загальну чисельність персоналу свого посольства в Москві і генконсульств в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці до 455 осіб. У повідомленні зовнішньополітичного відомства йдеться також, що з 1 серпня американські дипломати позбавляються права на використання дачі в Срібному Бору і складу на Дорожньої вулиці в Москві.

27 липня президент Путін заявив про неможливість «нескінченно терпіти хамство» США щодо Росії, маючи на увазі введення нових санкцій.

Джерело: Народна Правда