Стало відомо, скільки абітурієнтів Донбасу подали заяви до вишів України

Стало відомо, скільки абітурієнтів Донбасу подали заяви до вишів України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

До українських вищих навчальних закладів подали документи близько 2100 абітурієнтів з окупованих територій Донецької та Луганської областей. Ці цифри не остаточні.

Такі дані держпідприємства “Інфоресурс”, який підрахував заявки, оприлюднила сьогодні на брифінгу керівник підприємства Оксана Бєлік, передає “Народна правда”.

Loading...

За її словами, абітурієнти з ОРДЛО подавали документи через освітні центри “Донбас-Україна”. Крім цього, 235 абітурієнтів з окупованого Криму подали документи в українські ВНЗ через центри “Крим-Україна”.

Бєлік наголосила, що це не остаточні цифри, тому що подача документів ще триває.

Нагадаємо, що 29 червня в Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів (ВНЗ). В цьому році цей процес отримав кілька нововведень. Під час вступної кампанії буде окремо працювати гаряча лінія для вступників з окупованих територій Криму та Донбасу.

У МОН повідомили кількість абітурієнтів зі всієї України на вступ до вишів. Так, вже понад 500 тис. абітурієнтів подали заяви на вступ до ВНЗ. Також абітурієнтам подовжили термін подачи заяв до вишів через проблеми з доступом до електронних кабінетів.

Як відомо, 11 липня Верховна Рада встановила фіксований обсяг державного замовлення на підготовку фахівців за всіма спеціальностями для вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...