У Міносвіти розкрили механізм зарахування абітурієнтів на навчання

У Міносвіти розкрили механізм зарахування абітурієнтів на навчання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вищі навчальні заклади України не раніше 1 серпня повинні оприлюднити списки всіх абітурієнтів, які отримали право навчатися за рахунок державного бюджету. У суботу, 5 серпня, їм необхідно буде передати до університетів оригінали всіх своїх документів, а через два дні, 7 серпня, пройде їх зарахування в ВНЗ.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич в інтерв’ю «24 Каналу» повідомила, що всього в поточному році в міністерстві нарахували 500 тисяч абітурієнтів, інформує видання «Народна Правда».

Loading...

Всього абітурієнти подали ледь не 2 мільйони заяв, переважно, в електронному вигляді. Найпопулярнішими серед абітурієнтів стали Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівська політехніка та університет Івана Франка, а також столичний політехнічний інститут та торговельно-економічний університет.

“Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12 години 7 серпня. Далі – переведення на вакантні місця державного регіонального замовлення на основі повної загальної освіти не пізніше 18 серпня”, – зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Раніше ми повідомляли, що Міносвіти створило мобільний додаток для абітурієнтів.

Також нам стало відомо, як вірус «Петя» нашкодив абітурієнтам.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...