Закон США про нові санкції проти РФ готовий для підписання Трампом

Закон США про нові санкції проти РФ готовий для підписання Трампом
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В ніч на п’ятницю Сенат США більшістю голосів затвердив рішення Конгреса щодо введення нових санкцій проти РФ, КНДР та Ірану. Тепер доля цього рішення залежить від волі президента Дональда Трампа, і він, скоріш за все, його підтримає.

Американська адміністрація на чолі з президентом Дональдом Трампом підтримує антиросійські санкції, а також санкції проти КНДР та Ірану. Про це заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс, повідомляє Народна Правда з посиланням на сайт Адміністрації. “Президент і адміністрація підтримують санкції проти Росії, Ірану і Північної Кореї”, – заявила вона на брифінгу в Білому домі.

Раніше ж стало відомо, що Сенат більшістю голосів проголосував за нові санкції проти Росії, Ірану та Північної Кореї, незважаючи на заклопотаність адміністрації президента США. Тепер законопроект буде відправлений в Білий дім на стіл Дональду Трампу, щоб він або підписав його, або наклав вето. Але навіть якщо Трамп вирішить накласти вето, законопроект, як повідомляється, отримає достатню підтримку в обох палатах, щоб скасувати президентське вето і все ж прийняти цей закон.

Нагадаємо, на цьому тижні стало відомо про прийняття нових санкцій, в тому числі проти РФ, які болюче вдарять по російській економіці.

Джерело: Народна Правда