Тіллерсон пояснив Росії сенс нових санкцій США

Тіллерсон пояснив Росії сенс нових санкцій США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Нові санкції США показують волю американців бачити кроки з боку Росії до поліпшення двосторонніх відносин. Про це йдеться в заяві державного секретаря США Рекса Тіллерсона, опублікованої в суботу, 29 липня, на сайті Державного департаменту США.

«Майже одностайні голоси за законодавство про санкції в Конгресі представляють сильну волю американського народу бачити, що Росія зробить кроки щодо поліпшення відносин зі Сполученими Штатами», – наголошується в заяві Тіллерсона, передає «Народна Правда».

Разом з тим держсекретар США висловив надію, що між Вашингтоном і Москвою налагодиться співпраця в глобальних питаннях, і санкції більше не знадобляться – «Ми будемо тісно співпрацювати з нашими друзями і союзниками, щоб наші послання до Росії, Ірану і Північної Кореї були чітко зрозумілі» .

Тіллерсон в той же час не прокоментував вимогу Росії скоротити кількість американських дипломатів на території РФ.

Палата представників США прийняла законопроект про санкції, в якому важливе місце відведено підтримці суверенітету і територіальної цілісності України. Законопроект також підтримав американський Сенат. Тепер його має підписати Дональд Трамп.

У відповідь Росія оголосила про санкції проти американських дипломатів. А голова МЗС РФ розповів у телефонній розмові Тіллерсону про «русофобські сили» в американській політиці.

Джерело: Народна Правда