У Києві директор благодійного фонду вкрав гроші на ремонт дитбудинків

У Києві директор благодійного фонду вкрав гроші на ремонт дитбудинків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Дарницьким районним судом Києва оголошено обвинувальний вирок у справі директора дитячого благодійного фонду, який заволодів грошовими коштами фонду у сумі 40 тисяч гривень. Привласнені директором гроші призначалися на ремонт дитячих будинків-інтернатів.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Loading...

Як встановлено у ході досудового розслідування, директор фонду перерахував майже 40 тис. гривень на фіктивне підприємство, пізніше привласнивши ці гроші.

За результатами розгляду обвинувального акту, посадовця засуджено до одного року обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності.

Крім того, судом задоволено цивільний позов представника фонду про відшкодування завданих збитків у повному обсязі.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, 31 липня, по вул. Заболотного 15 д, у столиці забудовник за допомогою спецтехніки почав демонтаж фастфуду з відвідувачами всередині.

Нагадаємо також, з вівторка, 1 серпня, Київський метрополітен повністю переходить на сині жетони. Зелені жетони можна використовувати до кінця понеділка, 31 липня, їх також можна буде обміняти на нові до кінця серпня.

Крім того, на Київщині припинили діяльність потужного конвертцентру.

Джерело: Народна Правда