Майже 61 тисяча абітурієнтів отримала “листи щастя”

Майже 61 тисяча абітурієнтів отримала “листи щастя”
Автор Желізняк Олександр в Новини

Рекомендації щодо виконання вимог до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12 години дня 5 серпня у своїх електронних кабінетах отримали 60 тис 928 вступників. Зарахування проводиться не пізніше 12 години дня 7 серпня.

Абітурієнти, що вступали на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо вступники, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету чи не принесуть вчасно оригінали потрібних документів, пише “Народна Правда” з посиланням на Міносвіти.

Loading...

Невикористані місця будуть надані пільговим категоріям вступників – дітям загиблих воїнів АТО та дітям Героїв Небесної Сотні, дітям воїнів АТО, учасників бойових дій АТО.

Переведення на вакантні місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься до 18 серпня.

Також у МОН повідомили, що робота приймальних комісій 1 серпня триватиме до 20 години.

Нагадаємо, раніше Міносвіти розкрило механізм зарахування абітурієнтів на навчання та створило мобільний додаток для абітурієнтів.

Нагадаємо також, що до українських вищих навчальних закладів подали документи близько 2100 абітурієнтів з окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...